Projektowanie

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług projektowania. Specjalizujemy się w projektowaniu: nawierzchni - ciągów komunikacyjnych, parków, ogrodów, tarasów oraz schodów i ogrodzeń.  

Nasze projekty są tworzone w oparciu o potrzeby danej inwestycji, zawsze staramy się działać zgodnie z zasadami ekologii oraz przepisów prawa. Pracujemy tylko na licencjonowanym, nowoczesnym oprogramowaniu, które pozwala na bardzo wierne odzwierciedlenie rzeczywistości, dlatego też każdy inwestor może jeszcze przed zaczęciem prac zobaczyć efekt finalny. Nasze koncepcje są zazwyczaj dość wymagające, ale stały kontakt z projektantem pozwala na uniknięcie błędów w realizacji danego przedsięwzięcia.

Staramy się także, bazując na naszym doświadczeniu, proponować rozwiązania najbardziej optymalne - czasem tradycyjne i sprawdzone, czasem bardzo świeże i niespotykane. Nasze projekty cieszą się dużym uznaniem w opinii klientów, my zaś ze swojej strony ciągle staramy się coś udoskonalić - mamy nadzieję, że dla dobra Państwa.