Na tej stronie używamy Twoich plików cookies oraz podobnych funkcji do prawidłowego działania strony, które są przetwarzane jedynie w tym celu. Administratorem danych jest firma Kamienna Grota.

Ogrodzenia 


Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej sprzedaży, projektowaniu i budowie ogrodzeń, opartych na prefabrykatach betonowych. W ostatnim czasie dość mocno zyskują ogrodzenia w technologii
betonu architektonicznego. W naszej szerokiej ofercie można znaleźć ogrodzenia takich firm jak: 

 


Zaletą naszych ogrodzeń jest to, że klient może zlecić wykonanie ogrodzenia według wybranej koncepcji w jednym miejscu. Inwestor otrzymuje kompleksową wycenę ogrodzenia - od prac fundamentowych i murarskich po montaż elementów wypełnienia, czyli przęseł, bram, furtek i automatyki (wraz z zestrojeniem z istniejącą domową instalacją zdalnego sterowania).

Ogrodzenia proponowane przez nas projektujemy i dostosowujemy do indywidualnych potrzeb inwestora. Staramy się, aby projekt, a co za tym idzie efekt końcowy był innowacyjny i niepowtarzalny zachowując jednak najważniejszą cechę użytkową - funkcjonalność. Obejrzyj nasze realizacje ogrodzeń.

Proponujemy wypełnienia ze stali, drewna, kompozytów oraz wersje łączone. Posiadamy również w ofercie ogrodzenia gabionowe. Oczywiście w ramach kompleksowej realizacji przygotowujemy odpowiednią dokumentację projektową, ponadto każdy etap prac jest prowadzony przez wyspecjalizowanych fachowców z danej dziedziny. Takie rozwiązanie spotkało się z dużą aprobatą klientów i cieszy się popularnością.

 

Zajmujemy się również pracami związanymi z remontem istniejących ogrodzeń: prace naprawcze, fundamentowe i murarskie, wymiana zadaszeń, słupków, montaż przęseł lub modyfikacja istniejących, furtek, bram itp. Wszystko zależy oczywiście od potrzeb danej inwestycji.  

Jeżeli chcesz mieć dobrze zaprojektowane, innowacyjne, profesjonalnie wykonane i co za tym idzie estetyczne ogrodzenie - serdecznie zapraszamy do naszego salonu, celem poznania wszystkich szczegółów.