Na tej stronie używamy Twoich plików cookies oraz podobnych funkcji do prawidłowego działania strony, które są przetwarzane jedynie w tym celu. Administratorem danych jest firma Kamienna Grota.

Kostka brukowa

 

Bruki klasyczne z racji swojego, niezbyt wyszukanego wyglądu coraz częściej ustępują miejsca dla nowoczesnych, szlachetnych kostek brukowych. Dzięki bogactwu dostępnych kolorów i formatów kostka brukowa szlachetna daje niemal nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni. Różnorodne powierzchnie oraz wzory kostki brukowej dostępnej w naszej ofercie (między innymi kostki płukane, postarzane, szczotkowane) pozwalają tworzyć zarówno proste, jak i skomplikowane kształty i wzory na nawierzchniach.

 


Zobacz aktualną ofertę kostek brukowych naszych dostawców:

  Oferta BRUK-BET    Oferta VESTONE   Oferta LIBET   Oferta KOST-BET    


 

Rys. Kostka brukowa płukana naturo firmy Semmelrock.

Przez kilka ostatnich lat najbardziej popularnym wzorem były kostki o płukanych nawierzchniach, takie jak naturo firmy Semmelrock, piccola z Libetu, czy creativ z firmy Bruk-Bet. 

Bruk-Bet promenada

Rys. Kostka brukowa color-mix promenada Bruk-Bet.

W ostatnim czasie oprócz powierzchni płukanych, dość dużą popularnością zaczęły cieszyć się tzw. colormixy oraz kostki brukowe postarzane (inaczej obijane).

Rys. Kostka brukowa obijana Libet romano.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele propozycji tych nowoczesnych produktów betonowych. Staramy się śledzić trendy na rynku i proponujemy Państwu tylko sprawdzone kostki wiodących producentów w kraju. Warto zainwestować w pewne i sprawdzone rozwiązania, wybierając markowy towar. Należy unikać tańszych zamienników, które na pierwszy rzut oka wyglądają podobnie, ale po ich zastosowaniu klienci nie czują satysfakcji z efektu finalnego. Warto wiedzieć, że asortyment firm Semmelrock, Libet czy Bruk-Bet to produkt najwyższej jakości, spełniający wysokie wymagania norm budowlanych, a także posiadający bardzo wysokie walory estetyczne.

Każdy spogląda wyjątkowo na swoje najbliższe otoczenie, warto więc zapoznać się z naszą bogatą ofertą szlachetnych produktów betonowych.

Życzymy Państwu, żebyście znaleźli u nas coś dla siebie.