O nas - Kamienna Grota

Nasza firma to przede wszystkim wysoka jakość i doświadczenie - w branży budowlanej działamy od 1998 roku. Obszar naszej działalności to głównie województwo podlaskie i okolice Białegostoku. Realizujemy również szereg projektów w innych częściach kraju, a także za granicą. Współpracujemy z wieloma firmami handlowymi i budowlanymi a także z inwestorami indywidualnymi.

Obecnie naszym głównym celem, który staramy się realizować, jest kompleksowa obsługa klienta. Oprócz samej sprzedaży materiałów, proponujemy także: doradztwo techniczne (obejmujące wizytę, pomiar u klienta, dobór odpowiednich technologii i materiałów), projekt, wykonanie oraz serwis. Staramy się dostosowywać do wymagań klienta.

Na wszystkie prace zlecone naszej firmie oraz zakupione materiały udzielamy gwarancji.

Nasza działalność skupia się przede wszystkim na innowacyjnych produktach - szlachetnych kostkach brukowych, nowoczesnych płytach tarasowych, ogrodzeniach w technologii splitowanej, kamieniach dekoracyjnych, nowoczesnych i stylowych ogrodach a także ekskluzywnych wnętrzach. Posiadamy w swojej ofercie bardzo wiele nietypowych i rzadko spotykanych rozwiązań i materiałów. Podróżując z pasją po Świecie (Cypr, Chorwacja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Francja, Wielka Brytania) wyszukujemy Państwu niespotykany powszechnie asortyment, łamiąc stereotypy, które niejednokrotnie „wiążą ręce” ludziom oczekującym czegoś więcej niż oferują im sklepy budowlane i hipermarkety. Staramy się tworzyć własne standardy, które ciągle udoskonalamy po to, by klient miał świadomość dobrego i indywidualnego wyboru.

SALON SPRZEDAŻY PRZY UL. BARANOWICKIEJ W BIAŁYMSTOKU
 

OGRÓD WYSTAWOWY - ASORTYMENT LIBET

 

 

OGRÓD WYSTAWOWY - ASORTYMENT BRUK-BET

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII REALIZACJI